AYÇOV’un 28. yıl şükran gecesi


Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklar Vakfı (AYÇOV), ‘Şükran Gecesi’ ile 28’inci yaşını ASKA Lara & SPA Hotel’de kutladı.

Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklar Vakfı (AYÇOV), yetim ve muhtaç çocuklara, beslenmeleri, eğitimleri, öğrenimleri için ayni ve nakdi yardım sağlamak, rehberlik hizmetleri sağlamak, tercih ettikleri bir meslek sahibi olabilmeleri yol açan, topluma kazandırılmaları için yardımcı olmayı ve bu amaçla açılmış kamu-kurum ve kuruluşlarına gönüllü katkı ve katılım adına destek veriyor. 1988 yılında kurulan AYÇOV, 30 Ocak 2016 tarihinde ASKA Lara & SPA Hotel’de Şükran Gecesi ile 28’inci yaşını kutladı.

Kurulduğu günden bugüne değerli destek ve katkılarından dolayı ailemizden olan başta devlet büyüklerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, hayırseverlerimiz ve çok değerli mütevellilerimize duyduğumuz şükranlarımızı ifade etme olanağı bulduğumuz bu muhteşem gece ile haklı gururumuz  ve mutluluğumuz arttı.

Ödüllerini almak üzere gecemizi katılımlarıyla onurlandıran konuklarımızın yanı sıra, tebriklerini telgraf ve çiçek göndererek ileten değerli devlet büyüklerimizin de yanımızda olmaları bizleri çok memnun etti. Büyük titizlik ve heyecanla hazırlandığımız gece maddi-manevi katkılarından dolayı, ASKA Hotels & SPA Lara Hotel’de 500 kişilik gala yemeği ve kent dışından gelen 40 misafirimizin konaklamasını sağlayarak, bizleri ev sahibi özeniyle ağırladı.

Vakıf olarak, ASKA Hotelleri Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Aslan’a, ‘Şükran Gecesi’ için sahne düzeni, ses ve ışık sisteminin tahsisini sağlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel, yine gecemizde gösterimi yapılan AYÇOV’un 28 yıllık çalışmalarının kısa bir özeti olan tanıtım filmimizin yapılması için gereken desteği sağlayan Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü nezdinde destek ve katılımlarını bizden esirgemeyen AYÇOV ailesine teşekkür ediyoruz.

 

Yorum Başlığı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir