Öğle Yemeği


Öğle Yemeği

İlköğretim çağındaki çocuklarımızın okul döneminde, öğle yemeklerinin  sağlıklı ve kaliteli  olması her anne-baba için elbette çok önemlidir. Çalışan ya da öğle yemeği saatinde çocuğunun ev yemekleri ile beslenmesini isteyen ailelerimizi Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı’na (AYÇOV) bekliyoruz.

Vakıfımız yerleşim bölgesi olan Meltem Mahallesinde olan okullarımızda (Mecdude Başakıncı Ortaokulu ve Emel Sevgi Taner İlkokulu) eğitim gören çocuğunuz görevlilerimiz eşliğinde ve servis araçlarıyla  okuldan alınarak, vakfımızda 3 çeşit set menüyle öğle yemeklerini yemelerinin ardından (çocuklarımızın yemeklerini bitirmelerine özen gösterilerek,  görevlilerimiz  tarafından takip edilmektedir) yine görevlilerimiz eşliğinde okullarına götürülmektedir.

Amacı yetim ve muhtaç çocuklara ücretsiz kreş hizmeti vererek sağlıklı bir nesil yetiştirmek olan vakfımızdan alacağınız “Öğlen Yemeği” hizmetinin bedelini amaçlarımız doğrultusunda bu çocuklarımız için kullanıyoruz. Böylece hem çocuğunuzu sağlıklı beslenmesini, hem de yetim ve muhtaç çocukların eğitimlerine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Bilgi için lütfen bizi arayınız… 0242 237 33 51

Yorum Başlığı Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir